Anasayfa
|
İş İlanları
|
İşkur
|
Giriş
|
Üye Ol
|
  
Kuaza
 
2012 Nokia Telefon Modelleri ve Fiyatları
Kategori: Cep TelefonlarıEklenme Tarihi: Şub 15th, 2012Ekleyen: webbeli
Okunma: 1.437
Share |
Haber baglantisi

2012 Nokia Telefon Modelleri ve Fiyatları

2012 Nokia Telefon Modelleri ve Fiyatları

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli
Nokia, Lumia ailesini genişletmeye devam ediyor. 2′si Windows Phone olmak üzere toplam 6 yeni telefon modeli geliyor.Bu sene 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress yani Dünya Mobil Kongresi’ne Nokia oldukça sıkı hazırlanmış.

Nokia’nın MWC’de 6 adet yeni telefon modeli tanıtması bekleniyor. Tabii ki bu telefonların tamamı Windows Phone 7 işletim sistemine sahip modeller olmayacak. Ortaya çıkan bilgiye göre tanıtılacak telefonların sadece 2 tanesi Windows Phone’lu olacak, 4 tanesi ise yine Symbian işletim sistemine sahip modeller olacak.

Nokia’nın tanıtacağı Windows Phone’lardan ilkinin geçtiğimiz ay açıklanan Nokia Lumia 900 olması bekleniyor. Amerika için tanıtılan Lumia 900′ün tüm dünyaya dağıtılacak versiyonunun tanıtılacağı söyleniyor. Bir diğer telefon modeli de Lumia 610 olabilir. Lumia 610, Nokia’nın Windows Phone ailesindeki en ucuz telefon modellerinden biri olacak. Böylece her fiyat aralığındaki kullanıcıya hitap etmeye çalışacak.

kaynak: webbeli teknoloji

 

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 149. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde 16 şubat 2012 fragmanı izle, 23 şubat kvp fragmanı izle ve Kurtlar Vadisi Pusu 149. Bölüm Fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

 pratik ofis
ikea mobilya
magazin gündemi
sosyal medya
Login