Anasayfa
|
İş İlanları
|
İşkur
|
Giriş
|
Üye Ol
|
  
Kuaza
 
Mercedes-Benz Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012
Kategori: İş Başvuru, İşkurEklenme Tarihi: Mar 5th, 2012Ekleyen: webbeli
Okunma: 442
Share |
Haber baglantisi

Mercedes-Benz Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012

2012 Mercedes-Benz Türkiye Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru

Mercedes-Benz Türkiye’de çalışmak ayrıcalıktır… Evet insan kaynakları bu başlık ile insana ve çalışana verdikleri değeri bir kez daha vurgulamayı başarmış. Mercedes Türkiye iş başvurusu yapabilmeniz için gerekli şartları araştırdık. Mercedes-Benz Türkiye personel alımı, iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Mercedes Türkiye eleman alımı dönemlerinde etkili bir başvuru süreci işe alımınızı hızlandırabilir. İşte Mercedes Benz Türkiye İnsan kaynakları;

Mercedes-Benz Türkiye İnsan Kaynakları

Şirketimiz Mercedes-Benz Türk, Türkiye’deki liderlik konumunun gerektirdiği çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları uygulamalarına, şirket çalışanları ve stajyerlerin eğitimine ve Türk toplumuna hizmet sunmaya özellikle önem vermektedir.

Bu bağlamda çalışan profilimizi, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete ve çalıştığı fonksiyona yönelik motivasyonu yüksek; öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli şeklinde tanımlamaktayız.
Geliştirdiği öncü teknolojiler, üstün ürün kalitesi ve “Mükemmelliğe Adanmışlık” ilkesi ile içinde bulunduğu sektörün geleceğini şekillendirme misyonuna sahip şirketimizin global rekabet koşullarında mükemmel konumunu muhafaza edip geliştirmesi yolunda, çalışanlarımızı şirketimizin “Kârlı ve Sürdürülebilir Büyüme” vizyonuna paralel olarak sürekli gelişimini hedeflediğimiz en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz.

Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici ve yönetici adayı eğitimlerine de önem veriyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın kendi kişisel gelişimlerinin sorumluluklarının farkında olacakları yüksek performanslı bir çalışan kültürü yaratmayı arzuluyoruz.

Bizce etkin İnsan Kaynakları Yönetimi, uluslararası platformda kabul görmüş modern İnsan Kaynaklari uygulamalarını hayata geçiren ve şirketi daha iyi bir geleceğe taşımak için gerekli entegre sistemlerin oluşturulduğu ve yönetildiği süreçler topluluğudur.

Mercedes-Benz Türkiye iş başvurusu için tıklayınız

 

KAYNAK: http://www.iskur.us/is-basvurusu/2012-mercedes-benz-turkiye-personel-ve-isci-alim-ilani-basvuru.html

 

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 150. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde 1 mart 2012 fragmanı izle, 1 mart kvp fragmanı izle ve Kurtlar Vadisi Pusu 150. Bölüm Fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Yorum Yapin “Mercedes-Benz Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012”

 1. zeki colakoglu diyor ki:

  zeki colakoglu 1967 duğumlu mercedes yedek parca satiş elemani saudi arabistanda jedde çalişiyorum 13 yıldır türkiyede çalişmak istiyarum ilgi duyanlar saygilarimila.

 2. SÜLEYMAN ÖZMEN diyor ki:

  ADIM SÜLEYMAN ÖZMEN MESLEK LİSESİ TORNO TESVİYE MEZUNUYUM. ŞİMDİYE KADAR Kİ İŞ DENEYİMLERİM HEP ARABA FABRİKALARI ÜZERİNE OLMUŞTUR VE O YÜZDEN MERCEDES BENZ FABRİKASININ TAM BANA GÖRE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ŞİMDİYE KADAR YOYOTA HONDA BRİSA KCC UZER MAK. KALIP SAN. AŞ GİBİ BİRÇOK FABRİKADA ÇALIŞMIŞLIĞIM VARDIR .AZ KONUŞAN İŞİ HERŞEYDEN ÖNCE GELEN DÜRÜST GÜVENİLİR BİR İNSANIM.ŞİMDİDEN İLGİ VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİM İNŞ BU FABRİKADA ÇALIŞIRIM .

 3. mustafa karaağaçlı diyor ki:

  1978 doğumluyum 90 yılarında oto tamir servisine girip 1998 yılında askerliğimi yapıp geldim 2000 yılında oto galeri işleryle uraştım 1997 yılında b sınıfı eliyetimi almış bulunmakdayım arabaların a z ye kadar her türlü pozüzyonlarını anlamakdayım ilk öğretim 5 sınıfdan menzun,um

  0535 648 66 88

Yorum Yap

İş Başvuru, İşkur Kategorisindeki Diger Haberlerpratik ofis
ikea mobilya
magazin gündemi
sosyal medya
Login