Anasayfa
|
İş İlanları
|
İşkur
|
Giriş
|
Üye Ol
|
  
Kuaza
 
Türk Telekom İş Başvurusu Formu 2012 – 2013
Kategori: İş BaşvuruEklenme Tarihi: Şub 11th, 2012Ekleyen: webbeli
Okunma: 14.981
Share |
Haber baglantisi

Türk Telekom İş Başvurusu Formu 2012 – 2013

Türk Telekom İş Başvurusu Formu 2012 – 2013

Türk Telekom Genel Müdürü Gökhan Bozkurt, geçen yıl 3 bin 357 kişiyi işe aldıklarını belirterek, “Bu yıl geçen yıl kadar eleman almayacağız ama yine binli sayıların üzerinde istihdam sağlayacağımızı düşünüyorum” dedi. Türk Telekom, geçen yıl işe aldığı 3 bin 357 yeni çalışanını, CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenen “Aramıza Hoş Geldiniz 2011” tanıtım programında bir araya getirdi.

Türk Telekom’un yeni çalışanlarla üst yöneticilerin katıldığı eğitim semineri kapsamında düzenlenen basın toplantısında konuşan Bozkurt, etkinliğin gelenek haline geldiğini ifade ederek, “Bu kadar insanı, çalışanı, istihdamı bir arada görmek açıkçası bizi sevindiriyor, rakiplerimizi de korkutuyor” dedi.Geçen yıl 3 bin 357 kişiyi aralarına kattıklarını, bunun yüzde 58′inin mühendis ve tekniker, yüzde 42′sinin de idari bölüm mezunlarından oluştuğunu belirten Bozkurt, istihdamda yerelliğe önem verdiklerini, 81 ilde de eleman istihdam etmeye çalıştıklarını anlattı.

Türk Telekom iş başavurusu, son 4 yılda 9 bin kişiye istihdam sağladıklarını ifade eden Bozkurt, genel müdürlükte ve bölgelerde, üst yönetici, uzman ve müdür olarak yurt dışında okuyanları ve çalışanları da işe aldıklarını ve tersine beyin göçü sağladıklarını kaydetti.Şirketin 2009 yılında “En Yüksek Prim Ödeyen İşverenler” listesinde ilk sırada yer aldığını, buna paralel olarak Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan şirketleri arasına girdiğini belirten Bozkurt, “Şirketlerin büyüklüğü, ciro ve teknoloji büyüklüğü ile ölçülmez. En büyük zenginlik insan kaynaklarıdır ve bunların niteliğidir. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemi özellik de bu…” dedi.

TÜRK TELEKOM BU YIL BİNLİ SAYILARIN ÜSTÜNDE İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Türk Telekom iş başavurusu 2011

Bir gazetecinin “2011 yılı istihdam hedefiniz nedir?” sorusunu Bozkurt, “Biz de heyecanla ne kadar kişi alacağız diye bekliyoruz. İstihdam işin genişlemesine bağlı. Bu yıl geçen yıl kadar eleman almayacağız ama yine binli sayıların üzerinde istihdam sağlayacağımızı düşünüyorum” diye yanıtladı.

Türk Telekom iş başavurusu: Beyaz yakalı çalışanlar konusunda iddialı olduklarını ifade eden Bozkurt, artık Türk Telekom’un isminin yettiğini, şirketin çalışan profilini görenlerin hiç tereddüt etmeden Türk Telekom çatısı altında çalışmaya hazır olduklarını ifade ettiklerini anlattı. Bozkurt, “Bunun yanında bazı duygusal nedenlere, paketlere bakıyorlar. O paketleri de sektördeki diğer şirketlere yakın ücretler belirlemeye gayret ediyoruz” dedi.

Türk Telekom iş başavurusu: “Çalışanlar arasında bir sosyal ağ kurmayı düşünüyor musunuz?” sorusu üzerine Bozkurt, sosyal ağın yönetilmesinin zorluğuna dikkati çekerek, bütün çalışanlar arasında iletişimin sağlanabilmesi için intranet sistemi kurduklarını, çalışanların fikirlerini değerlendirmek için “Fikir Kutusu”nu ve “Genel Müdüre Soruyorum” hattını hayata geçirdiklerini anlattı.

Türk Telekom iş başavurusu: Bozkurt, “İşe alınan 3 bin 357 kişi, grup şirketlerine alınan elemanları da kapsıyor mu? 2010 yılında kaç kişi emekli oldu, işten ayrıldı?” sorusuna “Bu sadece Türk Telekom sayısı. Diğer şirketlere yoğun eleman alımı oluyor. Net sayıyı öğrenmek istiyorsanız, hep pozitifteyiz” karşılığını verdi. İşe alınanların kaçının kadın olduğunun sorulması üzerine de Bozkurt, “Biz iyi elemana bakıyoruz, kadın mı erkek mi ona bakmıyoruz. Herkese eşitiz. Bayan oranını artırmaya gayret ediyoruz” dedi.

Türk Telekom iş başavurusu 2011

Türk Telekom İnsan Kaynakları Destek ve Regülasyon Başkanı Şükrü Kutlu, eğitim toplantısıyla yeni çalışanların Türk Telekom ve sektöre uyumunu sağlamaya çalıştıklarını belirterek, şu bilgileri verdi:

Türk Telekom özelleştikten sonra personel alımına büyük önem vermeye başladı. Türk Telekom, insan kaynakları açısından çekim merkezi olmaya devam ediyor. 2010 yılında 81 bin 432 kişi çalışmak için başvurdu. Bunlardan 11 bini ile yakın mülakat yapıldı ve aralarından 3 bin 357 kişi çalışmaya başladı. Son yıllarda 81 ilde alım yapmaya çalışıyor. Ankara, İstanbul ve İzmir dışındaki eleman ihtiyaçlarını, bölgesel mülakatlarla bölgede yapıyoruz. Bununla tayin sistemini, elemanların taşınmalarını önlemeyi ve yerel ihtiyaçları yerel personelden karşılamayı amaçlıyoruz.”

Türk Telekom iş başavurusu: Bölgesel istihdam stratejisiyle Türkiye’nin dört bir yanında farklı eğitim seviyelerinden ve meslek gruplarından çalışanlara kendi memleketlerinde kendi mesleklerini icra etme olanağı sağlandığını anlatan Kutlu, “Bu, tersine beyin göçüne katkı veriyor ve mezunları kendi memleketlerinde istihdam ediyoruz. Geçen yıl aramıza katılan 250 kişi doğdukları yerde çalışmaya devam ediyor” dedi.

Türk Telekom iş başavurusu: Kutlu, çalışanların eğitimine de büyük önem verdiklerini ifade ederek, Türk Telekom’un, sektörün okulu olduğunu vurguladı. “İnsanları yerelde çalıştırmaya nasıl ikna ediyorsunuz?” sorusuna Kutlu, “Yerel çalışma sistemi personel memnuniyetini artırmaya yönelik. Yerelde çalışanların kariyer yönetimleri mevcut sisteme göre ilerliyor. Türk Telekom’da işi girişten itibaren yükselme bir sistem olarak ilerliyor. Taşrada olmak merkezde ya da taşrada yönetici olabilmenin önünde bir engel değil” yanıtını verdi.Türk Telekom’un “Aramıza Hoş Geldiniz 2011” etkinliği, 2 gün sürecek.Hürriyet

Türk Telekom iş başavurusu yapmak için linke tıklayınız.

kaynak: webbeli.com

 

Bir önceki yazımız olan Beni Affet Dizisi Oyuncu Kadrosu Show Tv başlıklı makalemizde 2012 Show Tv Beni Affet Dizi Oyuncuları, 2012 Show Tv Beni Affet Dizi Oyuncuları isimleri ve Beni Affet hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Yorum Yapin “Türk Telekom İş Başvurusu Formu 2012 – 2013”

 1. cemal elmas diyor ki:

  cemal elmas 1989 ordu dogumluyum istanbulda yasıyorum bilgisayar teknolojı ve programlama mezunuyum suanda işletme 3. sınıf öğrencisiyim 1 yıl karacan dershanesinde eğitim dnışmanı olarak çalıştım 1 yıl vekil öğretmenlik yaptım kendine güveni olan çalışmayı seven bir kişiliğim olduğu için sizinle çalışmaktan memnun olurum saygılarımla teşekürler

 2. gülistan ermiş diyor ki:

  esk doğumluyum eşimin işi nedeniyle diyarbakırda ikamet etmekteyim.Halkla ilişkiler mezunuyum 3.sınıf işletme okuyorum.Çalışmayı seven,esnek,ilşkileri kuvvetli bir kişiliğe sahibim.Sizinle çalışmak isterim

  • Süleyman GÜLER diyor ki:

   Merhaba gülistan hanım bizimde işletme okuyan iyi bi takım arkadaşı arayışımız bulunmakta .diyarbakırda köklü ve büyük bi firmada çalışmak istermisiniz.irtibat tel:0532 301 10 98

 3. sedat yıldız diyor ki:

  1980 afyon dogumluyum sizinle her çalışmak isterim şimdiden ilgi ve alakanıza teşekürederim

 4. vildan tekeli diyor ki:

  1991 osmaniye doğumluyum liseyi osmaniye ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü bankacılık bölümü mezunuyum üniversitedede osmaniye korkut ata üniversitesi posta hizmetleri ön lisans mezunuyum sizinle her zman çalışmak isterim ilgi ve alakanıza teşekkür ederim

 5. kübra sürücü diyor ki:

  1987 dogumluyum lıseyı cocuk gelışımı mden mezunum.onlısans halkla ılışkıler ve tanıtım mezunuyum lısan ı ıse 3.ışletme okuyorum :cocukları cok sewewrın kreslerde calışmak ışterım daha cok etlınlıkler yapmayı ve drama oynamayı tıyatro yapmayı cocuklarla vakıt gecırmeyı ışterım:ankara da ıkametkah etmekteyım

  • Annie diyor ki:

   Diqqetinize catdiriram ki, Azercell Telekom 3G xemritledini gostermek ucun butun guce malikdir.Baza stansiyalarinda 3G xemritledini gostermek ucun butun elementler movcuddur Lakin, Rabite ve Informasiya Texnologiyalari Nazirliyinin bu xidmeti gostermek ucun muvafiq lisenziyasi olmadan bu xidmetleri aktiv ede bilmez Bununla elaqedar olaraq, biz hele de Nazirliyin bununla bagli lisenziyanin verilmesini gozleyirik, umid edirik ki, bu tezlikle olar Diqqetiniz ucun teshekkurler

 6. ali nazlı diyor ki:

  1980 yozgat doğumluyum ankara da oturmakdayım sizlerle çalışmak kariyer yapmak istiyorum

  • Nurrvi diyor ki:

   Bildirdiyiniz melumatlarin godrulugu baresinde bir shey deye bilmerem, amma onu deye bilerem ki, burda pul maraqlari yox, ola biler ki, bashqa maraqlar var Tebii ki, Azercell shirketi butun bazalarini 3G xidmetleri ile temin edibse, elbette bu xidmetlerin aktiv olmasini hamidan cox ozu isteyer Bu hem ustunluk olar, hem de bazarda haqli reqabet yaranar Nezere alsaq ki, “BakuTel 2010” Azerbaycan Beynelxalq Telekommunikasiya ve İnformasiya Texnologiyalari Sergisinde Azerbaycan Respublikasinin Prezidenti 3G xidmetlerinin gosterilməsi ucun “Azercell Telekom” MMC-ye muvafiq tezliklerin ayrilmasi barede Rabite ve İnformasiya Texnologiyalari Naziri cenab Eli Abbasova tapshiriq verib, hardasa umid etmek olar ki, muvafiq tezlikler tezlikle ayrilacaq ve Azercell 3G xidmetlerini de yuksek seviyyede teshkil edecek Diqqetiniz ucun teshekkurler…

 7. meryem sarıkaya diyor ki:

  1975 çankırı dogumluyum ticaret lısesi bankacılık mezunuyum sizlerle çalışmaktan mutlu olurum

 8. Yusuf ÇİMEN diyor ki:

  selamın aleykum
  1990 ankara doğumluyum liseyi aydınlıkevler ticaret meslek lisesinde okudum konya selçuk üniversitesi kulu meslek yüksek okulu mezinuyum şu an açık öğretim fakultesi işletme bölümü 3 . sınıf öğrencisiyim ankarada ikamet etmekteyim sizinle çalışmak isterim.

 9. berat kılavuz diyor ki:

  sırası ile açık öğretim telekominikasyon meslek lisesi 2002-2005 sonra meslek yüksek okulu endüstriyel elektronik 2006-2008 mezunuyum +şuan ise aöf-işletme 3.4.sınıfta okumaktayım 3sene alt yapı fiber optik türk telekom şebeke -superonlıne şebeke yenileme işlerinde-inşaat- – formen – tekniker – teknisyen- alt yapı proje sorumlusu -altyapı saha sorumlusu olarak görev aldım çalıştım-taşaron firmalarda-2008-2011.

 10. NEŞE YETİŞKİN diyor ki:

  Ordu da ikamet etmekteyim.lise mezunuyum,Türk Telekom bünyesinde çalışmak istiyorum.

 11. ramazan balcin diyor ki:

  1987 adıyaman doğumluyum.4 yıllık işletme fakültesi mezunuyum.su an boştayım.TÜRK TELEKOM bünyesinde çalışmak isterim, ilginiz için tşk.

  • Aymen diyor ki:

   men bilmey iteeyirsm Azercell ne vaxt 3g+ EDGE GPRS ve video zeng qisasi 3 nesil mobil rabite sistemine ne vaxt kececek yeqin siz sobe rehberi kimi bunu deqiq bilersizDuzdu ehate daireniz hamisindan gucludurAncaq bu sizn yuksek keyfiyyetiniz dmek deyilYuksek Xidmet Zamanla Ayaglashmaya deyilir.Gorek siz bunu ne vaxt edecekiz

 12. zuhal özkan diyor ki:

  ismim zuhal . Eskişehir de ikamet ediyorum.lise mezunuyum .türk telekom da çalışmak istiyorum.teşekkür ederim .

 13. Yasemin Çelik diyor ki:

  Ben Yasemin samsunda merkezde oturuyorum turizm ve otel işletmeciliği önlisans mezunuyum ve iyi derecede ingilizce biliyorum.türk telekom da çalışmak istediğimi belirtmek isterim ……

  • Ranko diyor ki:

   Menim bildiyim bir il yarim anbdun evvel rabite ve infarmasiya nazirliyi lisenziyalari almaq barede butun aperatorlara xeberdarli etmisdi men xeberlerde baxmisdim. SEhv etmiremse 11.000.000 manata satilirdi bu lisenziya.qisasi men isteyirem ve menim kimi bir cox azersell istifadecileride bunu isteyir ki azersell-in yayimi guclu olan kim bu sistemide olsun bizde istifade edek.indi gozleyek gorek siz ne vaxt bu lisenziyani alacaqsiz.

 14. halimeaksoy diyor ki:

  ben halime denizli 30 km uzaklıkta oturuyorum 22 yaşındayım, muhasebe ve vergi uygulamaları önlisan mezunuyum aöf iktisat 3. sınıftayım bir işletmede sekiz aydır muhasebe elemanı olarak çalışmaktayım sizin bünyenizde çalışmaktan mutluluk duyarım…

 15. recep alan diyor ki:

  ben recep alan 25 yaşındayım elektronik haberleşme önlisans mezunuyum. türk telekomda daha önce staj yaptım. telekomda çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler

 16. SALİH ŞAHİN diyor ki:

  BEN SALİH ŞAHİN GAZİANTEP TE YAŞIYORUM ELEKTRİK TEKNİKERİYİM TÜRK TELEKOMDA ÇALIŞMYI UMUT EDİYORUM. NİZİP DOGUMLUYUM NAMIK KEMAL MAH.CİHAN SOK NO:6 YAŞIYORUM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 17. SALİH ŞAHİN diyor ki:

  sahin_sahin_elk@hotmail.com çok teşekkürler

 18. murat çalışkan diyor ki:

  merhaba.1984 aydın doğumluyum.e.a2 ehliyetim ve silahlı özel güvenlik kimlik kartım var.türk telekom ailesine katılmak faydalı olmak istiyorum.evli ve allah nasip ederse 3 ay sonra bir kızım olacak.ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim…

 19. muhammed diyor ki:

  http://www.kanije.com@hotmail.com bilgisayar programcılığı mezunuyum 1989 doğumlu çalışmak isterim

 20. dönay diyor ki:

  Dönay Usta

  Silivride ikamet ediyorum.1988 malatya doğumluyum açık öğretimden kamu yönetimi bölümü 2. sınıf okuyorum. işinde daima başarılı ve güler yüzlü olmayı ilke edindim. bilgisayarım çok iyidir. 4 yıl boyunca özel bir şirkette halkla ilişkiler bölümünde çalıştım. düzgün bir diksiyona sahibim. Tük telekomda çalışmak benim için bir ayrıcalık olacaktır. insanlarla iç içe olmak ve onlara yardımcı olmak ben mutlu ediyor. Teşekkürler.

 21. dönay diyor ki:

  ustdny@hotmail.com mail adresim

 22. emine ergün diyor ki:

  1977 istanbul doğumluyum eskişehirde ikamet ediyorum. silahlı özel güvenlikçiyim 1.70 boy 58 kg. türk telekom bünyesinde çalışmak istiyorum.

 23. Tınarbek diyor ki:

  15.04.1976 Kırgızistan doğumluyum, Kırgız Milli Üniversitesi ekoloji bölümünden mezunum, Kırgızca, Türkçe ve Rusça çok iyi derecede biliyorum. Antalya ‘ da turizm alanın ‘ da 4 sene çalıştım, Türk ve Kırgız vatandaşıyım, evliyim, iki çocuğum var, özel silahlı güvenlik kartım var, sizin bünyenizde çalışmak istiyorum.

 24. hilmi diyor ki:

  1979 usak dogumluyum eşme endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum 1997 yılından bu yana elektrik teknisyeni olarak çalışmaktayım sizinle çalışmak isterim evli mutlu ve iki çocukluyum

 25. NİZAM HADDUR diyor ki:

  MERHABA END.ELEKTRONİK MEZUNUYM 26 YAŞINDAYIM SATIŞ DANIŞMANLIĞI TECRÜBEM VAR BEKARIM DIŞ GÖRÜNÜŞÜME ÖNEM VERİRİM

 26. NİZAM HADDUR diyor ki:

  End.Elektronik mezunuyum 26 yaşında bekarım.Antakya’da satış danışmanlığı ve elektronik ürün satışı konusunda iş arıyorm.

 27. türkan diyor ki:

  ögg halkla ilişkiler danışma olarak beş yıldır hastanede çalışmaktayım sizinle çalışmak isterim ilgi ve alakalarınızı acil bekliyorum

 28. türkan diyor ki:

  ögg (silahlı) hakla ilişkiler danışma olarak beş yıldır hastanede çalışmaktayım ayrıca aöf iktisad 3 sınıfta okumaktayım derslerim çok iyi ,büro malzemelerini ve telefonla konuşmayı çok iyi bilirim b sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmayı çok isterim

 29. sevtap diyor ki:

  ben sevtap Zonguldak ta ıkamet etmekteyım 1986 dogumluyum lise mezunuyum sızınle calısmak ısterım

 30. DAMLA UYSAL diyor ki:

  merhaba..
  25 yaşında İzmir’de ikamet ediyorum.
  daha öne TTNET TE çalıştım. ( 31 nolu şubenizde) fatura tahsilat bölümündeydim genelde.. zaman zaman hat girişlerini ve adsl girişlerini yapıyordum. .
  güler yüzlü, insanlarla dialogu çok iyi olan biriyim.
  sizinle çalışmak çok isterim.. ilgilenirseniz çok sevinirim… SAYGILAR…….

 31. sabahattin gültepe diyor ki:

  1981 doğumlu van merkezde ikamet etmekteyim. Anadolu Ticaretmeslek lissesi muhasebe bölümü mezunuyum , b sınıfı ehliyet ve güvenlik sertifikam vardır, ilginize rica olunur.

 32. SAMET ASİL diyor ki:

  İSTANBULDA İKAMET ETMEKTEYİM ESENLER İLÇESİNDE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MEZUNUYUM TÜRK TELEKOMDA ÇALIŞMAK İSTERİM. 05382462761

 33. Gökhan karademir diyor ki:

  Merhaba;Konya’dan Gökhan Karademir 1989 konya doğumluyum.Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum.Kuruluşunuzda çalışmak hizmet etmek istiyorum.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.. SANCAK MAHALLESİ VEYSEL KARANİ CADDESİ FURKAN SOKAK İREM SİTELERİ PAPATYA BLOK NO/25 SELÇUKLU/KONYA GSM:05426751255

 34. cabbar diyor ki:

  1946 dogumluyum ama 20 yaşında gösteriyorum 4 dil biliyorum bilgisayar mühendisligini bitirdimö istanbul üniv.tesekkürler

 35. jasmer diyor ki:

  13 yasındayım üniversite mezunuyum tesekkürler almanya dogumluyum okuluda orada okudum

 36. fatma diyor ki:

  1991 dogumluyum ankara
  demetevler teleko,da calıstım ama sıgortamı yapmadıgı ıcın cıktım ıstenn,, sızınle calısmakdann ve karıyer yapmakk en buyukk hedefımm,

 37. kübra diyor ki:

  mrb.ben aöf işletme okuyorum ve adana da ikamet ediyorum.23 yaşındayım.çalışmayı seviyorum daha önce mali müşavirlikte ve muhasebe alanında çalıştım. ınsan ilişkilerim ve sosyal dıyalogu çok iyi biriyim.ve sizinle çalışmaktan onur duyarım.şimdiden teşekkür ederim.ii çalışmalar.

 38. recep diyor ki:

  slm lsmım recep 27 yasında rıze dogumluyum sılahlı özel kımlık kartım var suan havalımanında guvenlık görevlısı olarak calısmaktayım uygun göruldugunde sızınle çalısmaktan memnunıyet duyarı şımdıden ılgınız ıçın tesekkur ederım

 39. Ali diyor ki:

  MERHABA,
  BEN , ALİ UYANIKOĞLU 24 YAŞINDAYIM ANKARA / YENİMAHALLEDE İKAMET EDİYORUM
  ÖN LİSANS ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM
  MESLEĞİMİ VE ÇALIŞMAYI SEVİYORUM
  SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYARIM VE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKKÜRLER

 40. nilüfer pekince diyor ki:

  Merhaba ben 1986 dogumluyum ticaret meslek lisesi mezunuyum ve ayriyeten cocuk gelişimi sertifikamla 2 yıl yardımcı ögretmenlik yaptım ve sizinle calışmak isterim tabi bilgilerim size uygunsa

 41. HIKMET diyor ki:

  21 YASNDAYAM,BAKU DA YASIYORAM,DOVLET BAYRAQ MEYDANINDA NOVBE REIS ISLEMISEM,IS AXTARIRAM SIZINLE CALISMAKTAN MEMNUNIYET DUYARIM VE ILGINIZ ICIN TESEKKURLER

 42. ahmet diyor ki:

  1993 doğumluyum selçuk üniversitesi yuksek okul elektrk elektronik 2. sınıf öğrencisiyim son senem konya kulu da yasamaktayım sizinle calısmaktan mutululuk duyarım 5392097720

 43. suat güler diyor ki:

  lisans mezunuyum adım suat muhasebe sorumlusu olarak görev yapmaktayım bilgisayar proğramlarına hakimim sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım

 44. turan ölmez diyor ki:

  1988 dogumluyum gebze endüstri meslek lısesı mezunuyum gebze kocaelıde oturmaktayım sızle calısmaktan mutluluk duyarım.05432150944

 45. ayse göroğlu diyor ki:

  22 yaşındayım yüksek okul elektrik mezunuyom meslek lisesi elektrik bölümü cıkışlıyım adana seyhanda oturmaktayım taban mühendislik autocat cizimiyle uğraştım staj yaptıgım yerler lisede ssk hastanesi yüksek okulda köy hizmetleri nasip olursa türk telekomdan çalışmaktan gurur duyarım . 0543 279 83 64

 46. muharrem yahcı diyor ki:

  öncelikle türktelekom gibi büyükbir kuruluşa teşekkürlerimi sunarak kendimden bahsedmek istiyorum lisemezunuyum bilgisayar ve opörötörlüğüve işlemenliği sertifikasına sahibim şuanda eskişehir anadou ünüversitesi 1.sınıf halkla ilişkiler öğrencisiyim türktelekomla calışmayı canı gönülden istemekteyim isteğimi dikkate alırsanız ben hazırım diyor ve hayatta mutluluklar dililiyorum tüm insanlığa ayrıca askerliğimi yapmış durumdayım

 47. muharrem yahcı diyor ki:

  5306943865

 48. OSMAN diyor ki:

  4 yıllık üniversite mezunuyum ziraat mühendisiyim şuanda banka sektöründe çalııyorum 1984 doğumluyum sizinle çalış mak isterim satış yöneticisiyim başarılı olcağıma eminim sizinle yol almak isterim ilginize şimdiden tşk.5062503301 [kayseri yerleşim yerim ]

 49. RUKİYE BARUT diyor ki:

  ben şuanda mersinde ikamet etmekteyim.mersinde aveada şune müdürüyüm.ama çalışma saatleri yüzünden kendime zaman ayıramıyorum..yoksa iletişim sektörünü çok seviyorum..insanlarla ilişkilerim çok düzeyli ve samimi..bütün müşterimizi yüzü gülerrek ugurlayabiliyorum..diksiyonu düzgün bi bayanım…bana dönüşünüzü bekleyeceğim….

 50. RUKİYE BARUT diyor ki:

  unuttum pardon 05068306507 iyi çalışmalar…..

 51. halit uluten diyor ki:

  slm kütahya dogumluyum anadolu teknik lisesi bilişim bölümü çıkışlıyım 19 yaşındayım sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım ilginiz için şimdiden teşekkür ederim 05318215068

 52. özlem diyor ki:

  1981 doğumluyum daha önce satış sorumluluğu ,müşteri temsilciği ve halkla ilişkilerde çalıştım istanbul sultan gazide oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum..teşekkürler..

 53. mehmet KARACA diyor ki:

  1987 TEKİRDAĞ doğumluyum ve elektrik teknikeriyim bünyenizde çalışmak istiyorum.

 54. Özlem diyor ki:

  1988 Osmaniye doğumluyum, Osmaniye R.H. Anadolu Kız Meslek Lisesinden mezun oldum sonrasında Çukurova Üniv. Adana Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim, şimdi ise Açıköğretim İşletme bölümü öğrencisiyim. Daha öncesinde Osmaniye Halkeğitim merkezinde 1 ay bilgisayar öğretmenliği görevinde bulundum şuan Osmaniye Devlet hastanesinde Otomasyon görevlisi olarak çalışıyorum. Bünyenizde çalışmayı çok isterim saygılarımla.

 55. zeynepalbayrak diyor ki:

  merhaba 1984 samsun doğumluyum.açıköğretim kızmeslek lisesi mezunuyum.sizinle çalışmak istiyorum

 56. Ahmet Karadağ diyor ki:

  Merhaba ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum 2010 model fıat doblomla iş arıyorum istanbulu cok iyi biliyorum bünyenizde calışmayı cok istiyorum bilgilerinize arz ederım saygılarımla. 0538 931 61 11

 57. kadir diyor ki:

  1986 çorum doğumluyum ankara da ikamet etmekteyim, silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahibim,gelişmiş ve gelişmekte olan projelerinizde sizinle çalışmaktan kıvanç duyarım, (1.75 boy ve 75 kğ ölçülerindeyim)

 58. nazlı ertem diyor ki:

  merhabalar adım nazlı 22 yasındayım ticaret lısesı muhasebe mezunuyum.ankara pursaklarda ıkamet etmekteyım.iş arıyorum ve sızınle calısmak ıstıyorum.saygılarımla

 59. murat kamil diyor ki:

  1982 rıze doğumlu büro yönetımı ve sekreterlık okudum türk telekom bünyesınde çalışmak istıyorum

 60. murat diyor ki:

  1987 trabzon doğumluyum.işletme lisans mezunuyıum. askerliğimi yaptım iş arıyorum

 61. selma diyor ki:

  2012 selcuk unıversıtesı ıktısat mezunuyum…kurumunuzda calısmak ıstıyorum..ızmır teleokom a eleman alımı hakkında bılgı rıca edıyorum….hangı alanlarda personel alımı var…

 62. tekniker diyor ki:

  Arkadaşlar Buraya yorum yaarak iş basvurusu yapmak size hiçbir şey kazandırmaz.Başvurularınızı http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/TTHakkinda/InsanKaynaklari bu adresten yapmanız size fayda sağlıyacaktır.Herşey gönlünüzce olsun.

 63. muhammed veysel tekgöz diyor ki:

  elektrik-elektronik teknikeriyim 1989 muş doğumluyum kurukunuzda çalışmak istiyorum

 64. zahir diyor ki:

  merhabalar adım zahir 2 yılık bilgisayarlı muhasebe mezunuyum bende sizin bünyenizde çalışmak isterim saygılarımla.

 65. sevil diyor ki:

  meraba adım sevil iktisat fakültesi iktisat bölümü mezunuyum(lisans)eskişehirde ikamet ediyorum.ankara ve eskişehir illerindeki kurumlarınızda çalışmak isterim.ilginize teşekkür ederim.

 66. fatih şenses diyor ki:

  merhaba adım fatih şenses kırıkkale merkez yenimahallede ikmet etmekteyim endüstri meslek lisesi meğzunuyum 7 kırıkkale tedaş işletme müdürlüğünde çalışmaktayım internette yayınlamış olduğunuz iş ilanlarınız üzere sizlerle ve size ait kurumlarda çalışmak isterim.ilginize teşekkür ederim

 67. yücel demir diyor ki:

  merhaba ben yücel demir kırıkkalede ikamet etmektyim endüstri meslek lisesi meğzunuyum 3 sene kırıkkale tedaş işletme müdürlüğünde çalıştım askerlk hizmeti dolayısı ile işten ayrılma gerği duydum şu anda askeriğimi bitirmiş durumdayım ve internette yayınlamş olduğunuz iş ilanından faydalanarak sizinle ve size ait kurumlarınızda çalışmak istiyorum.ilginize teşekkür ederim

 68. ömer kalınsaz diyor ki:

  merhaba ben ömer kalınsaz ankara sincanda ikamet etmekteyim endüstri meslek lisesi mezunuyum.
  elektrik tesisatı ve elektronik devre deneyimim var 1983 doğumluyum.sizlere faydalı olacağımı düşünüyor
  sizinle çalışmak istiyorum.

 69. özkan çam diyor ki:

  merhaba ben özkan çam 79 kilo 1.75 boyundayım ızmır menemende ikamet ediyorum silahlı güvenlik yaka kartım var b ehliyetım var 1bucuk senelik tecrubem var ve sizinle calısmaktan onur duyarım askerligimi yaptım tel05066783348

 70. yusuf diyor ki:

  Selam; Ben Yusuf Uludüz Zonguldak yaşıyorum.1981 doğumluyum 1.75 boyunda,75 kiloyum. Ön Lisans mezunuyum.(B)ehliyetim var. Silahlı özel güvenlik sertifikası sahibim. Silahlı özel güvenlik tecrübem var. Bilginize arz ederim.
  Cep:05365932937

 71. SONGÜL KARATAŞ diyor ki:

  SELAM BEN SONGÜL BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM VE ŞUANDA İŞLETME 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ÖZEL HASTANEDE HASTA DANIŞMANI OLARAK 2 YIL ÇALIŞTIM SİZİNLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM. TEŞEKKÜRLER

 72. miray diyor ki:

  merhaba.4 yıllık lisans mezunyum.ayrıca aof işletme okuyorum.hatay merkez telekomda açık pozisyon olursa kurumunuzda çalışmak istiyorum.ilginize teşekkür ederim.saygılarımla.

 73. dilek diyor ki:

  merhaba halkla ilişkiler önlisans mezunuyum bilgisayar sertifikam var açık pozisyonda banada yer verirseniz çok mutlu olurum gebzede ikamet ediyorum. saygılarla.

 74. FATMA KILIÇ diyor ki:

  MERHABA BEN AMASYA/SULUOVADA İKAMET ETMEKTEYİM. LİSE MEZUNUYUM. 19975 DOĞUMLUYUM.TÜRK TELEKOMDA ÇALIŞMAK EN BÜYÜK ARZUM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TŞK EDERİM.

 75. FATMA KILIÇ diyor ki:

  MERHABA BEN AMASYA/SULUOVADA İKAMET ETMEKTEYİM. LİSE MEZUNUYUM. 19975 DOĞUMLUYUM.TÜRK TELEKOMDA ÇALIŞMAK EN BÜYÜK ARZUM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TŞK EDERİM.05414173793

 76. barış kaplan diyor ki:

  merhaba 1983 doğumluyum ankara pursaklar da ikamet etmekteyim E-D sınıfı ehliyete sahibim SRC2-SRC4 ve PİSKO TEKNİK belgelerine sahibim 6 yıl UPS KARGODA çalıştım uzun yol deneyimine sahibim seyahat engelim yok ankara açık öğretim lisesinde okumaktayım TÜRK TELEKOM BÜNYESİNDE ÇALIŞMAKTAN ONUR VE GURUR DUYARIM SAYGILARIMLA TEL: 0544 662 23 95

 77. İstanbul’da ikamet ediyorum.Turktelekom ‘da açık pozisyonlarda çalışmak istiyorum.Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi (lisans)mezunuyum.ilginize teşekkür ederim.

 78. ÖZGE CANLI diyor ki:

  meraba 1990 dogumluyum ızmır de ıkamet etmekteyım lıse mezunuyum TÜRK TELEKOM BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ISTERIM ılgınıze teşekkür ederim ıyı calısmalar.

 79. erkan uray diyor ki:

  1989 dogumlıyum . Elektronik ve otomasyon bölümü 2 yıllık üniversite mezunuyum. Türk Telekom bünyesinde çalışmak istyorum. bilgilerinize arz ederim. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

 80. serpil AYLAK diyor ki:

  1989 dogumlıyum . Elektronik ve otomasyon bölümü 2 yıllık üniversite mezunuyum. Türk Telekom bünyesinde çalışmak istyorum. bilgilerinize arz ederim. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

 81. Cengiz AYLAK diyor ki:

  1990 dogumluyum Diyarbakır ‘da ıkamet etmekteyım önlisans mezunuyum TÜRK TELEKOM BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ISTERIM ılgınıze teşekkür ederim ıyı calısmalar.

 82. Gülşah Çamsoy diyor ki:

  1982 doğumluyum.Ankara da yaşıyorum.Maden mühendisiyim ama 7 yıl insan kaynakları üzerine çalıştım.Türk Telekom bünyesinde çalışmak isterim.İyi çalışmalar dilerim.

 83. yasemin Açikbaş diyor ki:

  1990 Dogumluyum İstanbul / Sariyer de ikamet ediyorum.Turktelekom ‘da açık pozisyonlarda çalışmak istiyorum

 84. meriç diyor ki:

  arkadaşlar üyelik girişi sayfasına tıkladığımda sayfa açılmıor sebebini bilen var mı

 85. ömer günder diyor ki:

  1977 eskişehir doğumluyum ve eskişehirde ikamet edıyorum telsiz telefon operatörlüğü yaptım yaklaşık 15 yıl seramik fabrıkasında orta düzey yöneticilik yaptım bünyenizdeçalışmak isterim saygılarımla

 86. gündüz tamur diyor ki:

  1977 Adana dogumluyum Adanada ikamet etmekteyim Mustafa kemal üni. İskenderun meslek yüksek okulu iklimlendirme ve soğutma bölümü mezunuyum. TÜRK TELEKOM bünyesinde çalısmak istiyorum. 05352407311

 87. ulgen diyor ki:

  1986 doğumluyum sizinle çaışmak istiyorum

 88. özden diyor ki:

  merhaba karamanda ikamet etmekteyim.daha önce denizlide telekomda silahlı güvenlik görevlisi olarak çalıştım.1.80 boyundayım.01.11.1980 doğumluyum.sizinle tekrar çalışmak en büyük arzum.

 89. ZEYNEP diyor ki:

  düz lise mezunuyum iki yıllık okuyorum daha önce müşteri hizmetlerinde çalıştım ama sizlerle olmak daha onur verici saygılar..

 90. MUSTAFA diyor ki:

  Merhabalar mustafa ben.1989 aydın nazilli doğumlu olup aö işletme okumaktayım.büyük bir ithalat firmasında satış sonrası teknik servis elemanı olarak da görev yapmaktayım.A2+B ehliyetim var.cv me son derecede güveniyorum ilgilenirde irtibata geçer misiniz?sizlerle çalışmak büyük onur olur benim için teşekkürler.

 91. MUSTAFA diyor ki:

  MERHABALAR.1989 AYDIN NAZİLLİ DOĞUMLUYUM.AÖ İŞLETME OKUMAKTAYIM.İTHALAT FİRMASINDA SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS PERSONELİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.A2+B EHLİYETİM VAR.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM.

 92. abdulbaki diyor ki:

  kpssden 71 aldım meslek lisesi elektrik ve yüksekokul elektrik mezunuyum 22 yaşındayım tedaşta çalışmak istiyorum. 05073369272

 93. Göksu diyor ki:

  Uşakta ikamet etmekte olup Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümü mevzunuyum Türk Telekom bünyesinde sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla…cep.05548375235

 94. suat doğmuş diyor ki:

  merhabalar 1985 diyarbakır doğumluyum dicle üniversitesi beden eğitimi bölümünü bitirdim b ehliyetine sahibim eğer bana uygun bi iş olursa seve seve çalışırım…0531 593 21 01

 95. volkan diyor ki:

  merhaba tür telekom yada yan bayilerinde çalışmak istiyorum. 24 yaşındayım. ehliyetim var. aktif araç kullanıyorum. çok azimli we hırslıyım. amirimin wereceği her görevi layıkıyla yerine getirebilecek güçteyim. liseyi dışardan okumaktayım. istanbuldan Volkan: 05394095424

Yorum Yap

İş Başvuru Kategorisindeki Diger Haberlerpratik ofis
ikea mobilya
magazin gündemi
sosyal medya
Login